KONTAKT

DP Invest jest firmą o charakterze rodzinnym z własnym kapitałem, powstałą w celu zaprojektowania i wybudowania nowoczesnych apartamentowców.

 

Realizując nasze inwestycje, mamy na uwadze przede wszystkim funkcjonalność mieszkań i wysoki standard zastosowanych materiałów.

Stawiamy na jakość oraz nowoczesne rozwiązania architektoniczne, zapewniając tym samym komfort i wygodę użytkowania.

Oferowane lokale mieszkalne są także doskonałą odpowiedzią na potrzeby współczesnego człowieka, który ceni sobie spokój, ciszę, własną przestrzeń i niezwykły komfort mieszkania w Bielsku-Białej.

 

Jako inwestor, dbamy kompleksowo o cały proces związany z zakupem mieszkania – począwszy od wyboru lokalu, poprzez pomoc w pozyskaniu kredytu. Po przeniesieniu własności aktem notarialnym rekomendujemy Państwu naszych architektów i firmy wykonawcze, które kompleksową obsługą pomogą stworzyć wnętrze Państwa marzeń.

 

O nieruchomościach wiemy zdecydowanie więcej niż inni. Jesteśmy przygotowani, by spełniać Państwa potrzeby i oczekiwania.

 

Zapraszamy do Biura Sprzedaży, gdzie w przyjaznej atmosferze, wyczerpująco i fachowo odpowiemy na Państwa pytania oraz pomożemy dobrać indywidualne rozwiązania.